855-19209
855-19209
Številka dela:
855-19209
Proizvajalec:
B&B SmartWorx, Inc.
Opis:
IE-MINIMC/TELCO-LFPT, TP-TX/FX-S
Status svobodnega statusa / RoHS:
Svinca / Skladno z RoHS
Podatkovni list:

Specifikacije

Napetost - vhod:12 ~ 48VDC
Vrsta:-
serija:IE-MiniMc
SFP / XFP Ports:-
embalaža:Bulk
delovna temperatura:0°C ~ 50°C
Montaža Vrsta:Chassis Mount
MTU:1916
stopnja zaščite:-
fiber Vrsta:100BASE-FX (Singlemode)
Optična Vrata:1
Lastnosti:-
Razdalja:30km
baker Vrsta:10/100
bakrene Vrata:1
Connector Type:RJ45, ST
konfiguracija:Fixed
Email:sales@ventronchip.com

Hitro povpraševanje

Številka dela
Količina
Podjetje
E-naslov
Telefon
Komentarji