852-10158
852-10158
Številka dela:
852-10158
Proizvajalec:
B&B SmartWorx, Inc.
Opis:
ACCESSCONVERTER, TX/3 + SSFX-SM1
Status svobodnega statusa / RoHS:
Svinca / Skladno z RoHS
Podatkovni list:
1.852-10158.pdf2.852-10158.pdf

Specifikacije

Napetost - vhod:5VDC
Vrsta:-
serija:AccessConverter
SFP / XFP Ports:-
embalaža:Bulk
delovna temperatura:0°C ~ 50°C
Montaža Vrsta:Chassis Mount
MTU:1536
stopnja zaščite:-
fiber Vrsta:100BASE-FX (Singlemode)
Optična Vrata:1
Lastnosti:-
Razdalja:60km
baker Vrsta:10/100
bakrene Vrata:3
Connector Type:RJ45, SC
konfiguracija:Fixed
Email:sales@ventronchip.com

Hitro povpraševanje

Številka dela
Količina
Podjetje
E-naslov
Telefon
Komentarji