2708261
2708261
Številka dela:
2708261
Proizvajalec:
Phoenix Contact
Opis:
FIBER OPTIC CONVERTER DIN RAIL
Status svobodnega statusa / RoHS:
Svinca / Skladno z RoHS
Podatkovni list:

Specifikacije

Napetost - vhod:18 ~ 30VDC
Vrsta:-
serija:-
SFP / XFP Ports:-
delovna temperatura:-20°C ~ 60°C
Montaža Vrsta:DIN Rail
MTU:-
stopnja zaščite:IP20
fiber Vrsta:100BASE-FX (Multimode)
Optična Vrata:1
Lastnosti:-
Razdalja:-
baker Vrsta:-
bakrene Vrata:-
Connector Type:-
konfiguracija:Fixed
Email:sales@ventronchip.com

Hitro povpraševanje

Številka dela
Količina
Podjetje
E-naslov
Telefon
Komentarji